PUR vahuga soojustamine

PUR vaht on ehitistel ning rajatistel aina laialdasemalt kasutatav soojustamise viis tänu oma kiirusele, mugavusele ja keskkonnasõbralikkusele. PUR vahuga soojustamine toimub läbi pritsimise-, valamise, süstimise meetodil. See annab võimaluse soojustada konstruktsioone ka keerulistemates olukordades.

PUR vahust loe juba pikemalt materjalide sektsioonist.

Mida pakub Purup

Purup põhitegevuseks on PUR vahuga soojustamine. Oleme teostanud töid mitmetele ehitistele ning rajatistelse alustades elumajadega ning lõpetades mahutitega.

Oma 20 aastase kogemusega teostame töid alates ettevalmistusest kuni lõppviimistluseni. Igas projektis on oma eripära, mis tõttu oleme paindlikud, pakkudes mõistlikku lahendust oma klientidele. Kasutame oma töös kaasaegseid materjale ning tööriistu ning koos oma ala spetsialistidega pakume kvaliteetset teenust.

Terviklahendusena saame PUR vahuga soojustada nii põrandaid, seinu, vahelagesid kui ka katuseid.

põranda pur vahuga soojustamine
seina pur vahuga soojustamine
vahelae pur vahuga soojustamine
katuse pur vahuga soojustamine

PUR vahuga soojustamiseks kasutame seadet Gama Evolution G-35H, mille vooliku pikkus on 40 meetrit. PUR vahu tootjatest eelistame BASF, PLIXXENT ja Lakfa tooteid.

Lisaks täiendavalt PUR vahuga soojustamisele pakume ka tselluvilla mahavõtmist. Peale tööde lõppu jääke ise koristama ei pea. Tuleme korjame tekkinud prahi kokku ning viime ise minema. Jääkide utiliseerimine on hinna sees.

Purup pakub ka hüdroisolatsiooni paigaldamise teenust polükarbamiidi baasil. Kiiresti kuivav elastomeer tagab kiire töötempo ning sealhulgas suurepärase betoon- ja teraspaigaldistele kaitse.

Kus pakume oma teenust?

Teostame töid üle Eesti ning oleme avatud ka pakkumistele lähiriikides. Lisaks Eestile oleme teostanud töid ka Lätis. Objektile saame tulla kahe nädala jooksul alates projekti kinnitamisest.

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust!

Võta meiega ühendust e-maili või telefoni teel!

Purup OÜ

purup.info@gmail.com

tel.: +372 552 2140

tel.: +372 5811 2400

Õigesti paigaldatud PUR vahu eelised:

  • Paigaldusmeetodi eripära tõttu saab vahtu paigaldada ühes tükis, mille tulemusena ei teki liitekohti. Samuti säilib toa sisene temperatuur sellisena, mis annab väiksemad kulud (ehk hoiab kinni nii sooja kui ka külma – talvel on soe, suvel jahe)
  • Allergiavaba – PUR vahu paigaldamisel tekib äge reaktsioon, mille tõttu ei tohi sel hetkel siseruumides ilma kaitsevarustuseta viibida. Peale ruumide tuulutamist (ligikaudu 24 tundi) on materjal ohutu. Samuti ei tekita see materjal tolmu (nagu vill), ei eralda gaase (nagu penoplast) ning ei kahane aja jooksul, vaid säilitab oma esialgse kuju. Tehasepoolne garantii oma toodangule on ca 50 aastat.

Loe veel PUR vahu materjalist.

etEesti